terapia@kochanowska.eu                    UMÓW WIZYTĘ

psychoterapia

Czym jest proces psychoterapii?

Życie na emigracji często przynosi różnego rodzaju kryzysy i wyzwania.
Te z którymi najczęściej się do nas zwracacie to poczucie braku sensu, samotność, problemy z regulacją własnych emocji, stany lękowe i depresyjne, konflikty w relacjach z bliskimi.
W procesie psychoterapii z polskim psychologiem będziesz miał szansę lepiej zrozumieć siebie i mechanizmy swojego funkcjonowania i dotrzeć do ich korzeni.
Psychoterapia online i stacjonarna w naszym centrum oparta jest na sprawdzonych narzędziach i protokołach, a nasi specjaliści stale poddają się superwizji.

Nasze specjalizacje

Specjalizujemy się w psychoterapii depresji i stanów lękowych oraz innych zaburzeń nastroju. Prowadzimy również psychoterapię zaburzeń osobowości. Zajmujemy się także terapią par i pomocą w przypadku kryzysów w relacjach.

Jak wygląda proces w praktyce?

=

Pierwsza konsultacja

 

Na pierwszej sesji porozmawiamy o Twoich potrzebach i sprawdzimy, czy możemy współpracować oraz jakiego rodzaju terapia byłaby dla Ciebie najbardziej odpowiednia. Ustalimy także zasady współpracy, częstotliwość spotkań, długość procesu,itp.

A

KOLEJNE SESJE

 

Jeśli zdecydujesz się na współpracę, rozpoczniesz regularne spotkania ze swoim polskim psychoterapeutą i wspólnie będziecie na bieżąco monitorować Twoją drogę q zmianie. Ilość spotkań zależy od celów jakie sobie wyznaczysz i  potrzeb.

Adres

carrer Casanova 46, 3º ,1a, Barcelona

Telefon
+34 633593804